Klub Rodzica

Klub Rodzica to miejsce przede wszystkim dla mamy, taty. Zapraszamy również babcie, dziadków, ciocie, wujków, wychowawców, nauczycieli – każdy z was jest w pewnym sensie rodzicem-przewodnikiem – osobą, która pokazuje dziecku jak nie zabłądzić w mieście Życie.
Klub Rodzica to spotkania integracyjno-motywacyjne, ale też praca nad umiejętnościami rodzicielskimi oraz pogłębianie swojej wiedzy.
Czerpiemy od siebie nawzajem: wśród nas są zarówno doświadczeni rodzice, jak i ci początkujący, a także osoby, które zamierzają być rodziną, planują lub spodziewają się dziecka.

Otrzymujecie wsparcie i umiejętności w budowaniu dobrych więzi i relacji z dziećmi, w duchu Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (BSFT).
Formuła spotkań:
przekazujemy rodzicom wiedzę z danego tematu w oparciu o najnowsze badania naukowe ; motywujemy do zmian; proponujemy różnorodne rozwiązania (umiejętności); spotkanie prowadzone jest w formule rozmowy, ćwiczeń (małe grupy) lub wykładu z możliwością zadawania pytań (duże grupy). Na niektóre spotkania zapraszani są goście-specjaliści.
Tematy spotkań znajdziesz na fb ( https://www.facebook.com/profile.php?id=100063581227877 ), w zakładce wydarzenia.
Do zobaczenia w Klubie Rodzica.